Домашняя

Украина, 

доставка птицы,

Меню сайта
Категории раздела
Законодательство [5]
Ветеринария [8]
Кормление [4]
Содержание цыплят [17]
Управление ростом [9]
Идеи для своего хозяйства [4]
Инновации в птицеводстве [1]
Инкубация, племенное дело [1]
Поиск
Форма входа
Статистика
 
птица
г.Харьков
цыплят, яиц
 


Статьи

Главная » Статьи » Законодательство

Постанова КМУ вiд 02.04.2009 № 291 Про реалізацію пункту 11.21 статті 11 Закону України "Про податок на додану вартість"


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ


 П О С Т А Н О В А 


від 2 квітня 2009 р. N 291 Київ

 Про реалізацію пункту 11.21 статті 11
Закону України "Про податок на додану вартість"
Відповідно до пункту 11.21 статті 11 Закону України "Про податок на додану вартість" ( 168/97-ВР ) Кабінет Міністрів  України п о с т а н о в л я є:

 

1. Затвердити Порядок обліку та використання коштів, спрямованих на виплату дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за поставлені ними переробним підприємствам молоко та м'ясо в живій вазі, що додається.

 

2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

 

3. Державному казначейству:

 

зберегти відкриті переробним підприємствам за їх заявами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 1999 р. N 805 ( 805-99-пп ) "Про Порядок нарахування, виплат і використання коштів, спрямованих для виплати дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за поставлені ними переробним підприємствам молоко та м'ясо в живій вазі" (Офіційний вісник України, 1999 р., N 19, ст. 839) небюджетні рахунки для зарахування сум податку на додану вартість для виплати дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за поставлені ними молоко та м'ясо в живій вазі та забезпечити за заявами переробних підприємств відкриття таких рахунків.

Установити, що залишки коштів на небюджетних рахунках переробних підприємств станом на 1 березня 2009 р. не підлягають перерахуванню до бюджету і використовуються на цілі, передбачені Порядком, затвердженим цією постановою; подавати до 15 числа другого місяця, що настає за звітним кварталом, Міністерству фінансів, Державній податковій адміністрації та Міністерству аграрної політики узагальнену інформацію про рух коштів переробних підприємств на небюджетних рахунках, відкритих у територіальних органах Державного казначейства.

 

 

          Прем'єр-міністр України                              Ю.ТИМОШЕНКО

 

     Інд. 22

Категория: Законодательство | Добавил: ptica
Просмотров: 1457 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
 

 © 2009 Домашняя птица. Украина, г. Харьков,    e-mail: dom-ptica@yandex.ua

  доставка птицы, выращивание, содержание и реализация цыплят, комбикормов                                         Сайт управляется системой uCoz